Krajinářská fotografie

 

 

 

E-mail

 

Krajinářská fotografie

Krajina je oblíbená část fotografické tvorby, příroda těší a fascinuje. Neustále hledám motivy pro další fotografii a nalezené prvky skládám do ucelené kompozice tak, abych co nejlépe zachytil charakter místa. Fotografie krajiny, lesa, vody, detailů přírody se pak nabízejí pro tisk kalendářů, časopisů, publikací nebo k výzdobě interiéru.

Kalendáře

Firmám a společnostem nabízíme výrobu originálních kalendářů i jiných tiskovin v rozmanitých formátech i možnostech provedení. Větší náklady jsou tištěny klasickou ofsetovou technologií, menší náklady pak na digitálních produkčních linkách. V rámci dohody Vám rovněž mohou být poskytnuta výhradní práva na fotografie pro daný rok, kdy máte jistotu, že fotografie, které reprezentují Vaši společnost, se v jiných kalendářích či tiskovinách neobjeví.

Interiéry

Dokonale zhotovená fotografie může být vhodným doplňkem moderního interiéru. Ať se jedná o soukromí domova nebo veřejně přístupné firemní prostory, snímek přírody vnese na nudné stěny trochu života. V případě větších objektů není problém nabídnout snímky v ucelených kolekcích. Ačkoli je nabídka fotografií v obchodech široká, není nic hodnotnějšího než signovaná autorská fotografie. Takovýto originál bude každý den těšit nejen Vás, ale i návštěvy, které do prostor zavítají.

 

 

 

Ing.Vladimír Stejskal  Jana Masaryka 1358 50012 Hradec Králové Czech Republic Tel.:+420 603 751 824